Spawacze
Monterzy/ślusarze
Operatorzy CNC
Stolarze
Technicy
i inni
+48 22 247 29 98
Postaw na sprawdzoną, wyselekcjonowaną kadrę wykwalifikowanych pracowników.

O nas

Świadczone przez nas usługi realizowane są zarówno w formie outsourcingowych usług podwykonawczych, jak i w formie typowej pracy tymczasowej. Jedną ze wspólnych cech obydwu usług jest realizacja usługi bezpośrednio na terenie zakładu Klienta, dzięki czemu zyskuje się elastyczność przy zachowaniu pełnej kontroli nad procesem realizacji.

Do ludzi, niezależnie od zajmowanej przez nich pozycji w strukturze organizacji zawsze podchodzimy ze świadomością, że to właśnie oni są siłą przetargową każdej firmy.

To właśnie ludzie decydują o konkurencyjności przedsiębiorstwa. Dlatego dostarczamy pracowników wysoce wykwalifikowanych, zmotywowanych i zaangażowanych w swoją pracę. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu nasi Klienci osiągają tak bardzo poszukiwaną dziś na rynku przewagę konkurencyjną.

W chwili obecnej, do naszych Klientów zlokalizowanych na terenie całej Polski oddelegowujemy ponad 350 pracowników różnych specjalizacji. Domeną naszego działania jest obsługa przedsiębiorstw w branży: spawalniczej, montażu konstrukcji stalowych i elektromontażowej. Mamy także bardzo bogate doświadczenia w pozyskiwaniu specjalistów zakresie obsługi maszyn CNC, magazynowaniu i logistyce oraz kontroli jakości.

Ogromna dynamika koniunktury gospodarczej zmusza dziś wiele przedsiębiorstw do poszukiwania elastycznych i zarazem bezpiecznych rozwiązań, które zapewnią ciągłość produkcji. Dostarczeni przez nas pracownicy z Ukrainy są doskonałą odpowiedzią na braki kadrowe i kurczący się polski rynek pracy.